Producenci

OLIMP ENDUGEN 60KAP

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Olimp
Kod produktu: 2188-542BF

Opis

Opis:

*ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ TRENINGOWĄ
*NIESAMOWITE SKUPIENIE
*PRZYSPIESZA REGENERACJĘ

Endugen - Wnikliwie analizując wysiłek fizyczny, jakiemu poddawane są osoby uprawiające zarówno wyczynowo jak i amatorsko sporty dyscyplin wytrzymałościowych, zauważamy, iż jest to praca o dużej charakterystyce zmian, gdzie takie czynności, jak dynamiczne starty, szybkie zmiany kierunku, gwałtowne hamowania i przyspieszenia, a także pokonywanie jednorazowo dłuższych dystansów z różną prędkością, niezwykle płynnie się przeplatają, budując sumarycznie wysoką intensywność wysiłku. W takich warunkach beztlenowe mechanizmy pozyskiwania energii uzupełniane są przez przemiany tlenowe, które w ogólnym rozrachunku stanowią dominujące źródło energii wytwarzanej przez organizm na potrzeby realizowanego wysiłku. Z tego też powodu, dobrze skomponowana suplementacja powinna obejmować stosowanie wysokiej jakości preparatów dla sportowców wytrzymałościowych, pozwalających utrzymać wysoką efektywność tlenowego i beztlenowego wytwarzania energii. Jego składniki zostały zebrane w synergistycznie działające grupy, które: Zabezpieczają stałe warunki środowiska wewnątrzkomórkowego i wspomagać mechanizmy zapobiegające obniżaniu się pH w następstwie powstających w trakcie wysiłku dużych ilości kwasu mlekowego. Kwaśne jony protonowe mogą bowiem, obniżać powstawanie ATP, jak i jego transport w pobliże włókienek kurczliwych, tym samym upośledzać sprawność działania beztlenowego mechanizmu pozyskiwania energii.

Działanie w zakresie utrzymania niezmiennego pH komórek i całego organizmu będą wykazywały znajdujące się w ENDUGEN™ beta-alanina, diwęglan sodu i sól potasowa kwasu ortofosforowego , przez co mogą przyczyniać się do podniesienia zdolności wysiłkowych stosujących go sportowców. Pozytywnie wpływają na tlenowe mechanizmy pozyskiwania energii, które bazują na wykorzystaniu wolnych kwasów tłuszczowych pochodzących z zapasowej tkanki tłuszczowej organizmu. Badania pokazują, iż większa zdolność do wysiłku tlenowego może pojawić się w następstwie stosowania L-argininy (w ENDUGEN™ w formie alfa-ketoglutaranu L-argininy), czy ekstraktu żeń-szenia koreańskiego . Wspierający efekt na wytrzymałość w trakcie wysiłku może mieć również kapsaicyna oraz czysta kofeina, jak i ta o przedłużonym profilu uwalniania pochodząca z ekstraktu z guarany. Wspomagają pracę układu nerwowego, pozwalając utrzymać wysoką szybkość przewodzenia sygnału, oddalając jednocześnie czas wystąpienia zmęczenia. Badanie udowadniają, iż takie działanie ma tauryna, która również znalazła się w składzie ENDUGEN™. Synergistycznie sprzęgając swe działanie z innymi składnikami, działającymi w tym kierunku tj. magnezem (w formie chelatu aminokwasowego Albion®), witaminą B2, niacyną, witaminą B6 i B12.

ENDUGEN™,Kompozycja precyzyjnie dobranych ekstraktów roślinnych, uzupełniona o potężną porcję beta-alaniny oraz diwęglanu sodu, czyli składników od wielu lat stosowanych w elitarnych produktach zwiększających wytrzymałość i wydolność tlenową (VO2max), przeznaczonych dla najbardziej wymagających sportowców, szczególnie zawodników uprawiających sporty wytrzymałościowe, w których wysoka wydolność fizyczna determinuje zwycięstwo. Produkt przeznaczony do stosowania przed oraz w trakcie najbardziej wyczerpujących imprez sportowych, a także w okresie wzmożonych ćwiczeń fizycznych (zgrupowania kadry, obozy szkoleniowe, treningi).

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Endugen

   

Porcja:

2 kaps.

   

Ilość porcji w opakowaniu:

30

   

Opakowanie:

60 kaps.

   

Zawartość:

w porcji (2 kaps.)

zaw:

% RWS

 

ENDUGEN™ MAX Effort Formula:

2536 mg

 
 

Beta-alanina

1100 mg

 
 

Diweglan sodu

650 g

 
 

Sól potasowa kwasu ortofosforowego

250 mg

 
 

Alfa-ketoglutaran L-argininy

200 mg

 
 

Tauryna

100 mg

 
 

Ekstrakt zen-szenia koreanskiego (7% ginsenozydów)

100 mg

 
 

Ekstrakt guarany (22% kofeiny)

80 mg

 
 

Kofeina

50 mg

 
 

Ekstrakt pieprzu kajenskiego (8% kapsaicyny)

6 mg

 
 

Vita-MIN ENDUGEN™ Matrix:

84,8 mg

 
 

Magnez (w tym z chelatu aminokwasowego Albion®)

75,4 mg

 
 

Ryboflawina

0,7 mg

 
 

Niacyna (mg ekwiwalentu niacyny)

8 mg

 
 

Witamina B6

0,7 mg

 
 

Witamina B12

1,25 mg

 
       

* % Referencyjna wartość spożycia 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl